Sageli esitatavad, korduvad küsimused
null
Aga ma saan müüa ise oma autot ja saada paremat hinda?
Auto müük on kulukas ja aeganõudev protsess. Näide: Teile sõiduk võib müügis olles minna katki ja selle remont võib ületada auto tegelikku turuväärtuse. Milleks riskida ja raisata närve kui, meilt saate 15 minutiga mõistliku ostupakkumise?
null
Ma saan oodata ja müüa kallimalt?!
Olukord kasutatud autode turul võib muutuda isegi paari nädalaga. Seni kaua kui Te ootate, võivad teised müüjad lisada odavamad pakkumised ning Teie võimalused autot müüa hea hinna eest langevad. Oodates kallimat pakkumist lasete reaalse raha käest, mida Te võiksite saada juba praegu.
null
Ma võiksin saada paremat hinda margiesinduses?
Esinduses on võimalik saada head hinda vaid uue auto ostu puhul. Esinduste ostu-müügistrateegia põhineb ikkagi uute autode müümisel. Üle 5 aastat vana autode eest maksame alati esindusest paremat hinda. Saatke meile pakkumine ja veenduge selles ise!
null
Kas hindamiseks peab eelnevalt aeg broneerima?
Hindamiseks ei pea aeg eelnevalt broneerima. Lihtsalt tulge millal Teile sobib. Kogu protsess võtab vaid 15 minutit. Meie esindus Tallinnas on avatud tööpäeviti kella 10.00-19:30 ja nädalavahetustel kella 10.00-18.00.
null
Kuidas toimub auto hindamine?
Võtke meiega ühendust telefoni teel või täitke pakkumise vorm meie kodulehel. Saadud info põhjal koostame Teile esmase pakkumise. Seejärel on võimalik tulla autot näitama meie esindusse või kutsuda meie hindaja kohale. Hindamine on tasuta.
null
Mis dokumendid peab esitama auto müügiks ja millised vormistatakse kohapeal?
Sõiduki registreerimistunnistus ja Teie isikut tõendav dokument. Kohapeal vormistatakse müügilepingud.
null
Kas võin müüa autot, mis ei ole registreeritud minu nimele?
Võib, kuid, siis on vaja esitada auto omaniku poolt allkirjastatud volitus või korrektselt vormistatud ostu-müügi leping.
null
Kuidas müüa autot, millel on järelmaks või mis on liisingfirma arvel?
Kui teie autol on järelmaks või liising, siis on tähtis see ära märkida hindamise sooritamisel. Me hindame auto ära ja kui hinnapakkumine sobib, ostame Teie auto liisingfirma või pangalt kliendi juuresolekul välja. Hinnavahe tasume teile sularahas või panga ülekandega.
null
Mis juhtub autodega peale üleandmist?
Suurema osa autodest ostame edasimüügiks. Autod, mille remont ja taastamine ei ole majanduslikult otstarbekas, lähevad varuosadeks või utiliseerimiseks.
null
Kuidas auto arvelt maha võtta?
Peale auto müüki meile, peate auto arvelt maha võtma ja teatama võõrandamisest. Täitke avaldus võõrandamise teatamiseks, mille leiate SIIT, lisage pilt müügilepingust, allkirjastage digitaalselt ja saatke Maanteeametisse info@mnt.ee.
Teatada võõrandamisest saab ka igas Maanteeameti büroos koha peal.