Sageli esitatavad, korduvad küsimused

Warning icon - 1

Aga ma saan müüa ise oma autot ja saada paremat hinda?

Auto müük on kulukas ja aeganõudev protsess. Näide: Sinu sõiduk võib müügis olles minna katki ja selle remont võib ületada auto tegelikku turuväärtuse. Milleks riskida ja raisata närve kui, meilt saad 15 minutiga mõistliku ostupakkumise?

Warning icon - 2

Ma saan oodata ja müüa kallimalt!?

Olukord kasutatud autode turul võib muutuda isegi paari nädalaga. Seni kaua kui Sina ootad, võivad teised müüjad lisada odavamad pakkumised ning Sinu võimalused autot müüa hea hinna eest langevad. Oodates kallimat pakkumist lased reaalse raha käest, mida Sina võiksid saada juba praegu.

Warning icon - 3

Ma võiksin saada paremat hinda margiesinduses?

Esinduses on võimalik saada head hinda vaid uue auto ostu puhul. Esinduste ostu-müügistrateegia põhineb ikkagi uute autode müümisel. Üle 5 aastat vana autode eest maksame alati esindusest paremat hinda. Saada meile pakkumine ja veendu selles ise!

Warning icon - 3

Kas hindamiseks peab eelnevalt aeg broneerima?

Hindamiseks ei pea aeg eelnevalt broneerima. Lihtsalt tule millal Sinule sobib. Kogu protsess võtab vaid 15 minutit. Meie esindus Tallinnas on avatud tööpäeviti kella 10.00-19:30 ja nädalavahetustel kella 10.00-18.00.

Warning icon - 3

Kuidas toimub auto hindamine?

Võta meiega ühendust telefoni teel või täida pakkumise vorm meie kodulehel. Saadud info põhjal koostame Sinule esmase pakkumise. Seejärel on võimalik tulla autot näitama meie esindusse või kutsuda meie hindaja kohale. Hindamine on tasuta.

Warning icon - 3

Mis dokumendid peab esitama auto müügiks ja millised vormistatakse kohapeal?

Sõiduki registreerimistunnistus ja Sinu isikut tõendav dokument. Kohapeal vormistatakse müügilepingud.

Warning icon - 3

Kas võin müüa autot, mis ei ole registreeritud minu nimele?

Võib, kuid, siis on vaja esitada auto omaniku poolt allkirjastatud volitus või korrektselt vormistatud ostu-müügi leping.

Warning icon - 3

Kuidas müüa autot, millel on järelmaks või mis on liisingfirma arvel?

Kui Sinu autol on järelmaks või liising, siis on tähtis see ära märkida hindamise sooritamisel. Me hindame auto ära ja kui hinnapakkumine sobib, ostame Sinu auto liisingfirma või pangalt kliendi juuresolekul välja. Hinnavahe tasume Sinule sularahas või panga ülekandega.

Warning icon - 3

Mis juhtub autodega peale üleandmist?

Suurema osa autodest ostame edasimüügiks. Autod, mille remont ja taastamine ei ole majanduslikult otstarbekas, lähevad varuosadeks või utiliseerimiseks.

Warning icon - 3

Kuidas auto arvelt maha võtta?

Peale auto müüki meile, pead auto arvelt maha võtma ja teatama võõrandamisest. Täida avaldus võõrandamise teatamiseks, mille leiad SIIT, lisa pilt müügilepingust, allkirjasta digitaalselt ja saada Maanteeametisse info@mnt.ee.
Teatada võõrandamisest saab ka igas Maanteeameti büroos koha peal.